Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Maind
«No Game - No Life»
«No Game - No Life»
Сообщения: 1295
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 14:09
Игровой ник: Maind
Пол: Мужской
Has thanked: 1192 times
Been thanked: 2084 times

Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Maind »

Здоровенькі були і слава Україні! Радий бачити вас в 19 ому спецвипуску журналу "Козацькі новини від Maind :3

Изображение



Сьогодні в випуску

-Здоров, рачки) Сьогодні ми знову проведемо наше спілкування в форматі "UA" :roll:


- Про "те, що болить" або враження від івенту
- Лоти на нг - хто, "шо" і за скільки
- Колоди в новому році
- Містер глечик - Приховані здібності -топ 13 монстрів
- Топ 10 "малишок" в лізі


Про "те, що болить" або враження від івенту

Підходить до завершення новорічний івент в лізі 17. Варто сказати, що ця подія не пройшла без курйозів. По-перше - як вже писалось раніше, було багато нарікань з приводу особливостей лімітів. По-друге - багато хто не добив кілька гілок/подарунків до очікуваного наступного рівня призів. Також тренери були досить незадоволені традиційним тривалим очікуванням призів та зволіканням з їх видачею. Призи врешті-решт видали 10-ого числа вранці. І тут з'явились і інші нарікання: від цілком ненормальних та необрунтованих(що начебто призи не можна видавати вранці - бо це хліб для тих, хто розводить новачків в перші хвилини торгу, так як вони працюють) та і достатньо справделивих. Так, наприклад під час видачі траплялися випадки коли гравці отримували на вибір монстрів виключно кометора та клокса, що апріорі нікого не радувало - мабуть найбільш небажані призи. Водночас, досить іронічною була ситуація коли гравці платили 1 кк ігровому НПС щоб замінити призи на інші, а потім вибір аналогічно повторявся - тобто практично вони викидували 1 кк на вітер, хоч НПС застерігав, що ви робите ці дії на власний ризик. Доволі приємним фактом також було (здається вперше) що призи не видали тим, хто використовував сторонні програми. Водночас, я не впевнений, що подарунки не видали всім гравцям, які використовували ботів. Очевидно що це не так. І хтось "врятувався". Можливо адміністрація боролася з конкретним видом бота.... Не знаю.. Але ходять чутки, що сам Даріан отримує долю від деяких ботів. Не знаю чи правда чи ні, але факт залишається фактом - з ботами треба боротися, хоча в реаліях ліги - це майже не можливо. Як варіант - один з наших читачів - запропонував офіційно узаконити ботів ліги 17, встановити їх у перлжем, але з обмеженням ліміту. Дуже дискусійна пропозиція - але щось треба робити. Однак наразі це локальна проблема. Залишаютья "в застої" актуальні проблеми ліги - арти, здібності. Так, востаннє нас радували артами аж в кінці жовтня 2019 року.
Останнє оновлення здібностей було 06.10.2019 року. Не говоримо вже про додавання форм монстрам, атаки 7 покоління та їх додаткові ефекти. Також негативу додало і те, що в призом за івент була пілюля К7, яку ще кілька місяців тому давали гравцям практично за мінімум зусиль. МАло того її щ й добавили на святковий аукціон разом з пілюлею К6. Те, що гравцям повинно було дістатись безкоштовно - вони мали отримати в альтернативу з взаємовиключаючим призом в вигляді скоби. До речі - про скобу.... Даріан написав що на топ приз набили 300 + людей, тобто це потенційно мінімум 100-200 скоб в грі. Знецінка одного з найбільш бажаних ітемів - також не додає карму адмінам. Ще варто сказати - що попри те, що частина призів була бажаною - не зрозуміло хто і для чого в призи засунув ТМ "Небесний кидок" - для чого? Аболютно неактуальна ТМ ка виді наявності в майже вільному доступі повітряної грації і удару клювом.... Знову ж таки навіює на думки необхідність людини-посередника між адмінами та комьюніті з метою визначення актуальних та рівнозначних призів. Що ще можна сказати про івент.... Не зовсім по темі але формально відбулось під час івенту - Гад дістав з кейсу Мутагена. Не знаємо точно але ходять чутки що Мутаген харовий. Ну що ж вітаємо... Вітаємо також і Вазгена, який все таки отримав легенду з кейса - не Мутагена звичайно - але Снеколос також має яку-не яку - вагу. В цілому івент був не надмірним - балансним в плані -відпочинку/задротства, але особисто мене не спокушало бажання фармити на свічку та куннара - за 4 роки в лізі - отримати їх було таким собі призом. Можливо ви скажете - треба було фармити на кометора - але який зміст фармити на монстра, який можливо стане актуальним років через 2, враховуючи роботу адмінів з формами та абілками... ? Можна було придумати якісь більш цікаві для старого покоління гравців монстрів, або наприклад внести в дану лінію призів клик, чи там розігрів/заточку... Таке собі.... Сподіваємось наступного року адміни зроблять які-небудь висновки.




Лоти на нг - хто, "шо" і за скільки - Країна має знати своїх героїв


Традиційно - адміністрація виставила ряд цікавих лотів на аукціон. Неочікувано нас чекали тут дуже багато сенсацій. З одної сторони деякі лоти пішли за надмірно високі суми, з іншої - деякі лоти - були продані майже за безцінь. Мої джерела та агенти повідомили мені про те, хто "імовірно" та за скільки придбав той чи ніший лот. Звертаю увагу, що інформація може бути недостовірною - це лише чутки. Але якщо в майбутньому ви захочете придбати лот на нг - будете мати хоч якийсь орієнтир на суму, яка вам необхідна. Одразу скажу - щоб перемогти в аукціоні - не завжди потрібно дуже багато грошей - головне стратегія та вміння швидко вираховувати час дедлайну і оновлювати сторінку аукціону з потрібним лотом. Так, наприклад фетті був скоріше за все придбаний Marinell за приблизно Кредит x170.255.022. Я сам брав участь у тому аукціоні - і сума змінювалась в останні секунди на десятки мільйонів. Також за нього боровся і Shulc чи як там точно пишеться його "погремуха". Пламіафан неприк з БТ за 96 млн. дістався скоріше за все - тренеру Karasik.

Достатньо дешево я б сказав... Так само можна сказати і про Дезастру з черепом на якій в перші секунди пілся Аукціону катався тренер Тосюн(ян) - а може й не він. Одним словом - якомусь тренеру вона обійшлася в 50 кк. Всього 50 кк за монстра-легенду з ідеал харом, яйцевою та здібністю "ізящество". Ще одною дикою покупкою став Овус, за якого віддали ... 170 кк /(.. ) Покупцем вже точно став Євангеліон - для чого вона йому ще й за такі гроші ? - щоб інші не купили напевно)) :roll: Джидзюсю пішов за 24 - кажуть люди що Темыч забрав його, але скоріше за все - все таки не він. Кажуть що в кінці його таки перебили. Ракуна імовірно дісталась Кшитофу за 36 які і Лаголаг за 50 кк(омг - за що? - не надто актуальна стінка сьогодення ) Фокут з набатом та струєю пішов за близько 50 кк - також не впенені, але судячи з торгу - тренеру Канабка. Коалень з БТ - за 60 кк. Тут також пробоїна в інформації. Точно знаємо що ставку в 50 кк ставив тренер ТЕНЬ. Ось і в принципі все. Зауважимо, що були пропозиції від тренерів, щоб адміністрація вивставила кілька однакових лотів, щоб кожен зміг собі купити імбу, але як завжди така пропозиція була проінорована - ну в крайньому випадку тільки в цьому році. Можливо в майбутньому - ми побачимо щось подібне.

Колоди в новому році


Що можна сказати про колоди в цілому - звичайно те, що вони розчарували. Колода явно поступається в силі минулій. При цьому як в одній так і в другій колоді - окупити вартість зданих джокерів можуть тільки 2-3 монстри. Засмучує звичайно, але це реалії ліги... Отож, як тільки видали подарунки - всі масово ринулись на Селен здавати колоди. Більшості не щастило. Перший дійсно цінний приз (Люморифів, Гліогрифів та Гласеогрифів не рахуємо) витянув невідомий тренер - хронологію якого навмисно чи випадково загубили. Він дістав пойсмоса. Того ж дня Жбанич витянув Громмара. Після цього люди тягнули грифів, сандусів і звичайне дрібне "зверьйо". Потім тренер Hadzuki витягнула з колоди Епіара, якого одразу виставила на продажу. Не думав що ціна на нього стане такою високою, але судячи з того що ми бачимо в торзі - за нього дають 230 кк(омг - ріл?). Також іронічно що Епіара витягнув цього ж дня ще й тренер Келдео - нік якого є назвою Епіара за епохи покемонів в лізі. Чому я не вибрав нік "Мутаген"? :с Доволі цікаво витягувала монстрів з колоди Ніра. Мало того що, її підозрюють в тісних зв'язках з адміністрацією та "прібліжонностью" (ми нічого не стверджуємо, але "йолкі-палкі - три Епіара - підоріло как би"!) - вона тягне дві легенди на фоні всяких "какульок" - Епіара і Люмогріфа... Таке собі... Думай.... ТЕ... Серед найбільш цінних та актуальних ринкових призів виділимо Сандуса - ціна за якого в торзі коливалася від 28 до 35 кк, Люмогрифа -20-25, Геліорифа -30-35 кк. За інших монстрів ціна рідко перевалювала за 10ку... Отакі пироги з котятами..

Містер глечик - Приховані здібності -топ 13 монстрів[


Сьогодні я вирішив для вас підготовити нестандарний огляд монстра з абілкою - оскільки видача пілюль для багатьох стала головним болем - так як кожен бажає підготовити для себе якусь цікавинку з рихованою здібністю. Тому я вирішив вам трохи допомоти склавши список топ 13 монстрів з відповідними здібностями для активації прихованої абілки. Місце в топі не залежить від актуальності чи сили - є просто порядковим номером. Хронологія рандомна.

1. Ілполь -здібність "Неосознанность" - мабуть найбільш топовий монстр для прихованої здібності. Остання дозволяє ігнорувати розкач атаки, захисту, спец атаки та спец захисту. Краще брати спокійного ілполя з я.а. РЕГЕНЕРАЦІЯ. В крайньому випадку озорного чи наглого. В майбутньому ілполь буде відігравати важливу роль в командах.
2. Дібарак - абілка "Задира" - дозволить йому підвищувати стат атаки на +1 при перемозі над кожним монстром суперника.
3. Картельєр - також "Задира". Хороший тип, сильна атака, наявність пріорітетної атаки, однак не найвища швидкість, що є безумовно маленьким мінусом в виборі. Але швидкість завжди можна розкачати - атако попутний вітер, грою через паутину чи баферів.
4. Астеререлла - абілка "Неосознанность" - також альтернатива Ілполю. Потрібно шукати з характером в захист та бажано я.а. ЖЕЛАНИЕ. Можна в принципе і без... але вам гірше - "Лунний свет" як хіл має тільки 5 пп.
5. Астрактус - абілка Мастерство - дозволить вам збільшити силу атаки "Скрытая сила" на 50 %, а отже СС Вогонь буде діяти з силою не 60 а 90. Але ви можете зробити хід конем - і рати через МЕТЕОЗОНД під ясну погоду - він буде вогняного типу та з абілкою його сила буде 75*2=150!!
6. Фанагал - абілка форсаж, що бустить спіду при кожному ході на +1 для атакера з роскачем - це просто топ!
7. Эмберлан - абілка ураганні крила дозволить вам атакувати завжди першим повітряною атакою - що выдкриваэ для вас новы простори в качі монстра - адже ви можете не кидати очки ЕВ в швидкість - та кинути їх приміром в захист чи атаку.
9. Скорпетер - абілка -Токсіфаг - дозволить підставляти і без того корисну стінку під вогні, отраву, корисний автохіл на пару з обьєдками - буде взагалі топовою штукою.
10. Кларина - Мастер залпів - не клой звичайно але маючи стабові мульти атаки та обломок скали/обстрел семенами/, я.а. -підзатильник - дуже імбова штучка може вийти.
11, 12. Лозундль, Лаголаг - дефні характери- абілка дуже корисна для фіз танків.
13. Виспи - вже писалось в попередньому випуску про те, що прихована здібність ігнорує приманки та екрани.
Топ 10 "малишок" в лізі 17


Обзор от тренера Feba был удален изза жалобы одной из участниц топа. Видео доступно тут viewtopic.php?f=8&t=15379&start=570
На сьогодні все... :hide:

Також прошу не кидатися тапками :hugs:
Последний раз редактировалось Maind 13 янв 2020, 01:35, всего редактировалось 5 раз.
Кликайте сюда и переходите в топовый магазинчик корон от MaindImageImage
Изображение
Спойлер: мои работы:для увеличения нажмите на конкретную картинку ПОКАЗАТЬ
ImageImage
Image
Image

macllgg
Новичок
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 05 апр 2019, 13:25
Клан: Royal Family
Игровой ник: macllgg
Пол: Мужской
Has thanked: 30 times
Been thanked: 77 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение macllgg »

СЛАВА УКРАИНЕ, дякую

Аватара пользователя
Верховный Септон
Знаменитый
Знаменитый
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 20 сен 2014, 18:35
Клан: House Tyrell
Игровой ник: Aomine Daiki
Пол: Мужской
Has thanked: 888 times
Been thanked: 925 times
Контактная информация:

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Верховный Септон »

Не знаю украинский, но посмотрел видео. Жаль, что не у всех девушек показан ВК для наглядности:

Майнд у тебя конечно гг со вкусом, на что основывается твой топ. ведь есть девушки по красивее.

9. Марго на любителя - очень даже
8. Реджина - самая не очень из этой десятки. (орнул с Майнда: "выглядит она не плохо, ... ну на семерочку" ахаха - это типо не фонтан,но брызги есть.)
7. Цири :lol: ты что рофлишь? ты зачем парня в топ закинул? Дима Гужавин, ну ты даешь! Чувак с Толятти всю свою зп вливает в игру. (Майнд: "она скрывают свою внешность, поговаривают,что ей 30 лет" ну да... ведь у этой девушки есть волосы на груди)
6. Инфрикенфрай - у девушки жировой гипатоз и второй подбородок, если похудеет в топ 10 девочек лиги может и войдет
5. Нира - девушка симпатичная, тут споров нет. Такая деревенская, древнерусская красота.
4. Багиира - тоже девочка на любителя. Но то, что она занималась профессионально конным спортом + ОГРОМНЫЙ плюс! На седле держаться умеет, Личу повезло, хорошую наездницу он себе нашел ;)
3. Кэтрин - Катюшка очень милая, бейбифейс. Тоже на любителя. Катя начни любить себя! А то, так и останешься дурнушкой Бетти!
2. Скарли - (Майнд: самая красивая девушка лиги) /(.. ) /(.. ) /(.. ) одним видео ты обосрал всех девчонок игры, а ведь и вправда есть норм девочки в игре!
1. Найрис - и тут я понял, что Майнд хорошо по тролил над всеми :(

Это скорее не ТОП, а АНТИтоп самых красивых девочек игры. В ТОП 10 я бы оставил Ниру, ну и с большой натяжкой Кэтрин.

(Красивые девушки которые не вошли в топ: Токатопоки, Котонери, Скаерс, Я Хината Я, Машка, Настифик, Элиана, Демуре, Ночная Тень, Фуриос, Ики Момодзуно, Напалеон, Секси кат)
Image
Спойлер: Токсичный Дуэт ❤ ПОКАЗАТЬ
Image

Dahya
Начинающий
Начинающий
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 13 июл 2019, 21:58
Клан: Череп и Кости
Игровой ник: Danich
Пол: Мужской
Has thanked: 208 times
Been thanked: 29 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Dahya »

В следующий раз вставь в спойлере версию с переводом пожалуйста. Да, да, переводчик, но почему это не сделать маинду? А так, хороший выпуск, с топа орнул :iamso:

djek
Неизвестный
Неизвестный
Сообщения: 157
Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:09
Клан: Thunder Bears
Игровой ник: гамбит
Пол: Мужской
Has thanked: 242 times
Been thanked: 398 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение djek »

Майнд отписка,раньше я всегда с удовольствием читал твои выпуски,но как я должен читать на криптонском?

djek
Неизвестный
Неизвестный
Сообщения: 157
Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:09
Клан: Thunder Bears
Игровой ник: гамбит
Пол: Мужской
Has thanked: 242 times
Been thanked: 398 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение djek »

Верховный Септон писал(а):
12 янв 2020, 09:15
Не знаю украинский, но посмотрел видео. Жаль, что не у всех девушек показан ВК для наглядности:

Майнд у тебя конечно гг со вкусом, на что основывается твой топ. ведь есть девушки по красивее.

10. Бьенд - не красавица, от слова совсем, еще и грубианка, что также минус.
9. Марго на любителя - очень даже
8. Реджина - самая не очень из этой десятки. + неухоженная (орнул с Майнда: "выглядит она не плохо, ... ну на семерочку" ахаха - это типо не фонтан,но брызги есть.)
7. Цири :lol: ты что рофлишь? ты зачем парня в топ закинул? Дима Гужавин, ну ты даешь! Чувак с Толятти всю свою зп вливает в игру. (Майнд: "она скрывают свою внешность, поговаривают,что ей 30 лет" ну да... ведь у этой девушки есть волосы на груди)
6. Инфрикенфрай - у девушки жировой гипатоз и второй подбородок, если похудеет в топ 10 девочек лиги может и войдет
5. Нира - девушка симпатичная, тут споров нет. Такая деревенская, древнерусская красота.
4. Багиира - тоже девочка на любителя. Но то, что она занималась профессионально конным спортом + ОГРОМНЫЙ плюс! На седле держаться умеет, Личу повезло, хорошую наездницу он себе нашел ;)
3. Кэтрин - Катюшка очень милая, бейбифейс. Тоже на любителя. Катя начни любить себя! А то, так и останешься дурнушкой Бетти!
2. Скарли - (Майнд: самая красивая девушка лиги) /(.. ) /(.. ) /(.. ) одним видео ты обосрал всех девчонок игры, а ведь и вправда есть норм девочки в игре!
1. Найрис - и тут я понял, что Майнд хорошо по тролил над всеми :(

Это скорее не ТОП, а АНТИтоп самых красивых девочек игры. В ТОП 10 я бы оставил Ниру, ну и с большой натяжкой Кэтрин.

(Красивые девушки которые не вошли в топ: Токатопоки, Котонери, Скаерс, Я Хината Я, Машка, Настифик, Элиана, Демуре, Ночная Тень, Фуриос, Ики Момодзуно, Напалеон, Секси кат)
Тебя похоже Реджина послала куда подальше однажды,что ты ее так любишь)Слышал твои песенки,что ты кидаешь девкам в лс,после этого не утверждай,что ты нормальный

Женька Ежов
Победитель Лиги Чемпионов
Победитель Лиги Чемпионов
Сообщения: 4142
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 20:48
Клан: Лучшие
Игровой ник: Ezhik
Has thanked: 19384 times
Been thanked: 10746 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Женька Ежов »

Верховный Септон писал(а):
12 янв 2020, 09:15
Не знаю украинский, но посмотрел видео. Жаль, что не у всех девушек показан ВК для наглядности:
Майнд у тебя конечно гг со вкусом, на что основывается твой топ. ведь есть девушки по красивее.
Там написано, что это видео от Фебы

А так тоже отписка из-за языка :hmm:
Спойлер: я крутой типа ПОКАЗАТЬ
мои поклонники:
22:26 DZANY to EzhikE: благодарю о великий предводитель всех покемонов и тренеров
13:23 [Sirko to Ezhik]: красиво его уделал))
16:46 [MishaGold to Ezhik]: Еж мозг блин)
18:29 [gopak to Ezhik]: именно из-за тебя тут миллион скарм..ТЫ КРУТ,БРО)
20:08 DeathZoom : посвящаю 20:08 DeathZoom : Женьке Ежову 20:08 DeathZoom : <3
Изображение

Аватара пользователя
Gloxinia
Знаменитый
Знаменитый
Сообщения: 982
Зарегистрирован: 09 дек 2012, 18:26
Клан: Pikachu Project
Игровой ник: Fisiko
Пол: Мужской
Has thanked: 823 times
Been thanked: 1605 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Gloxinia »

Что там за песни?
Не требуй слишком многого и не бойся того, что твое справедливое требование ни к чему не приведет.

djek
Неизвестный
Неизвестный
Сообщения: 157
Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:09
Клан: Thunder Bears
Игровой ник: гамбит
Пол: Мужской
Has thanked: 242 times
Been thanked: 398 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение djek »

Gloxinia писал(а):
12 янв 2020, 11:38
Что там за песни?
Он сам поет)я чуть сигарету не проглотил когда услышал

Бейлиш
Узнаваемый
Узнаваемый
Сообщения: 275
Зарегистрирован: 28 сен 2012, 08:23
Клан: House Arryn
Игровой ник: The Lord of the Rings
Пол: Мужской
Has thanked: 198 times
Been thanked: 224 times

Re: Коронні Новини від Maind : Випуск №19

Сообщение Бейлиш »

djek писал(а):
12 янв 2020, 11:46
Gloxinia писал(а):
12 янв 2020, 11:38
Что там за песни?
Он сам поет)я чуть сигарету не проглотил когда услышал
Сколько человек находится в клане, а нечего оказывается толком не знаю. Дайте мне тоже оценить его вокал, он стесняется :(
Изображение

Ответить

Вернуться в «Неофициальные СМИ»